אודות

אודות

ברוכים הבאים לדזרט

מגה קלאב מדברי שהוקם בדיונות של ראשון לציון במטרה ואג'נדה ברורה: לשנות את נוף הבילוי הקיים ולספק מתחם בילוי שטרם נראה כמותו בישראל.
איציק רוסו, הבעלים של הדזרט, נשבע להביא את תרבות הקלאבינג של לאס וגאס לראשון לציון, והקמת המועדון החדש היא אבן הדרך הראשונה בתהליך. המועדון הוקם ונפתח ב-2018 ומשתרע על שטח עצום של 2500 מ"ר ומכיל עד 2250 בליינים.

מתחם הדזרט לא דומה לאף מועדון אחר בישראל: דיונות חול אדירות מקיפות את חומות המועדון המועצבות ומאוירות באווירת מדבר חדשנית ומהפנטת, התפאורה במקום חושבה עד לפרטים הקטנים ביותר במטרה לנתק את הבליינים מהמציאות ולהשאב אל תוך החלום המדברי. הבמה המיוחדת שהפכה לעיקר תשומת הלב נראת מקילומטרים רבים והיא ללא ספק אחת היותר מרשימות שנבנו בארץ וכאשר זה משתלב עם וידאו ארט מצויין התוצאה היא חוויה לא מהעולם הזה.

רחבת המועדון גדולה במיוחד וניתן לרקוד גם בחלק האחורי ובצידי המועדון, השולחנות מפוזרים ובנויים בצורת פרסה כאשר כל שולחן נהנה מפרטיות ומרחב אישי, קיים גם איזור ושולחן VIP. ההשקעה במתחם ובתפאורה היו הדבר השני שהכי עניין את איציק שמכיר את חיי הלילה בארץ ובעולם מקרוב מאוד. גולת הכותרת של הדזרט היא הסאונד המדהים והמדוייק שעוטף את המקום כולו ומאפשר ליהנות מהמוזיקה בצורה אופטימלית מכל קצוות המועדון. מערכת סאונד והגברה שלDNB מהחזקות והמובילות בעולם מבטיחה - חווית שמיעה אולטימטיבית.

מועדון הדזרט נועד להפוך כל סט של DJ שינגן בו, מקומי או בינלאומי לחוויה יוצאת דופן. ב2019 פקדו את המועדון רשימת אמנים מהמובילים בעולם, חלקים מדורגים במקומות ראשונים ברשימת הטופ 100 “DJMAG” והפכו לילות של בליינים לחוויות בלתי נשכחות של מוזיקה, אושר ורייב. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחוויה החדשה, להתנסות ולעלות על ספינת המדבר אל עבר רגשות צבעים וצלילים חדשים. תתכוננו, תכף המסע מתחיל ....

DESERT 2019 WALL OF FAME